top of page

Mgr. Jan Kudry, Ph.D.

Baví mě diverzita lidí a všeho kolem nás. Každý z nás je individuální, a i můj přístup k vám bude jedinečný. Ve své terapeutické práci proto nepoužívám pouze slova, ale rád pracuji s prostředky, které mají schopnost dotknout se citlivých míst v naší duši, našeho podvědomí i nevědomí. Čeká na vás „artebedna“, několik balíčků tarotových karet, relaxace a v neposlední řadě i mé pokusy porozumět snům. Někdy o sobě nejvíce prozradíme tím, když mlčíme.

IMG_9096.jpg

V rámci své pracovní kariéry si záměrně zachovávám širší profesní záběr. Kromě patnáctileté praxe u služby kriminální policie a vyšetřování jsem pracoval na Úřadu vlády ČR, Ministerstvu pro místní rozvoj i jako starosta malé obce. V současné době působím jako speciální pedagog-etoped v dětském domově se školou. Jsem také aktivním přednášejícím a autorem několika článků.

Vystudoval jsem doktorské studium na pedagogické fakultě UK v Praze obor Speciální pedagogika a předtím magisterské studium vychovatelství pro speciální zařízení na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Jsem frekventantem psychoterapeutického výcviku SUR v závěrečné fázi. Kromě velkého množství kurzů, které jsem absolvoval v rámci svých studií a prací, bych vyzdvihl kurz transakční analýzy, arteterapeutické práce a tarot terapie (práce s tarotovými kartami), a prakticky zaměřený kurz KBT. Již několik let se snažím přečíst 56 knih ročně, sebevzdělávání je mým koníčkem. Jako terapeut pracuji pod pravidelnou supervizí a jsem kandidátním členem České asociace pro psychoterapii (ČAP). Ve své psychoterapeutické práci ctím etický kodex ČAP.

Věřím uzdravujícímu účinku terapeutického vztahu, který je založen na vzájemné důvěře a respektu, kde mlčenlivost je samozřejmostí.

 

Zaměřuji se na podporu a pomoc studentům a dospělým s problémy v mezilidských vztazích a osobním životě. Jako průvodce pomáhám odstraňovat překážky jejich růstu a dosahovat životní spokojenosti. Věnuji se též tématům LQBT+ a minoritám. 

 

Dětem a jejich rodičům jsem schopen pomoci především jako etoped, tedy odborník na poruchy chování.

 

Pracuji jak individuálně, tak skupinově. Při skupinových sezení pracuji v tandemu s kolegyní Veronikou Brémovou. 

Cena individuálního sezení je:

1000 Kč

V případě zájmu mě kontaktuje na:

kudry.jan@seznam.cz

nebo na tel.: 604 235 981

272272590_1308547876326320_2159733893183930186_n.png
bottom of page